Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego www.cyclopower.pl

§1
1. Sklep internetowy www.cyclopower.pl prowadzony jest przez firmę CYCLO TRENER, NIP: Y4457501T

2. Siedziba sklepu internetowego mieści się pod adresem: Urb. Las Candelarias C9,  35480 Agaete (Las Palmas de Gran Canaria)

Produkty wysyłane są do klientów z Polski, Niemiec lub Hiszpanii. 

3. Wszelkie uwagi, komentarze i pytania związane z sklepem internetowym prosimy kierować na adres: info(małpa)cyclotrener.pl lub info(małpa)cyclopower.pl
§2
1. Niniejszy dokument określa sposób korzystania z usług sklepu internetowego www.cyclopower.pl, zakres odpowiedzialności oraz wszelkie inne
informacje porządkowe.
2. Zapoznanie się z regulaminem jest niezbędne – jakiekolwiek reklamacje wynikające z nieznajomości niniejszego dokumentu będą rozpatrywane
negatywnie.
3. Zakupując towar Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z jego treścią i wyraża zgodę na wszystkie punkty.
§3
1. Użytkownik zakupując w sklepie internetowym www.cyclopower.pl wyraża tym samym zgodę na umieszczenie podanych podczas rejestracji danych w bazie użytkowników sklepu internetowego oraz na ich przetwarzanie zgodnie z celami i zasadami określonymi w niniejszym regulaminie. Wszystkie dane osobowe będą chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883).
2. Użytkownik zgodnie z powołaną powyżej ustawą ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania. Firma CYCLO TRENER zapewnia każdemu użytkownikowi prawo kontroli przetwarzania danych zgodnie z art. 32 ustawy.
§4
1. Sklep internetowy www.cyclopower.pl prowadzi sprzedaż artykułów sportowych za pośrednictwem sieci Internet, w tym w szczególności:
• mierników mocy
• akcesoriów rowerowych
2. Sklep internetowy www.cyclopower.pl prowadzi sprzedaż dla Klientów z wszystkich krajów. W przypadku zamówienia towaru przez nie rezydenta z kraju Unii Europejskiej, Klient płaci kwotę brutto zawierającą podatek VAT (cena towaru wystawiona w sklepie internetowym SKLEP CYCLO TRENER). Zakup towaru jest wolny od opłat celnych.
3. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.cyclopower.pl, w wyjątkowych przypadkach telefonicznie (+48) 606 475 397.
4. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
• w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze – po tym, jak do sklepu dotrze od klienta e-mail z złożonym zamówieniem.
• w przypadku zamówień płatnych przelewem – po tym, jak na rachunek bankowy wpłynie określona kwota na poczet realizacji zamówienia
5. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura.
6. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie do 24 godzin od momentu zamówienia towaru (+48) 606 475 397, lub e-mailem pod adresem info(małpa)cyclotrener.pl . Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze dostępnym jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
8. Po dokonaniu przez Klienta zamówienia cena produktu dla tego zamówienia nie ulega zmianie.
9. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w  opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
10. Cennik prezentowany na stronach Sklepu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa
11. Treść zawarta w opisach ma charakter typowo informacyjny i nie jest prawnie wiążąca przy podjęciu decyzji kupna-sprzedaży. Firma CYCLO TRENER nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy lub niekompletność informacji zawartej w opisach. W przypadku wątpliwości lub pytań dotyczącego danego towaru proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
12. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
13. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Zamówione produkty dostarczamy na terenie Europy za pośrednictwem:
WYSYŁKA KURIERSKA – koszt przesyłki wedle aktualnych stawek
WYSYŁKA KURIERSKA POBRANIOWA – koszt przesyłki wedle aktualnych stawek
14. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Jeżeli dany produkt nie jest dostępny na magazynie sklepu, termin otrzymania przesyłki wydłuży się o czas sprowadzenia towaru do sklepu. O powyższym fakcie Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub na wskazany przez Klienta adres e-mail.
15. Firma CYCLO TRENER nie ponosi odpowiedzialności za jakości usług świadczonych przez przewoźnika.
16. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
• płatność gotówką przy odbiorze osobistym
• przelewem za pośrednictwem serwisu paypal
• płatność przy odbiorze (paczka pobraniowa)
§5
Zwroty
1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wysłania przesyłki, a tym samym odstąpić od umowy. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony przez Klienta. Towar musi być zwracany w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.
2. Zwracany towar należy odsyłać na adres firmy CYCLO TRENER. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
3. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.
4. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
§6
Reklamacje
1. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, Klient powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adres : CYCLO TRENER Bytom 41-936 ul. Musioła 29.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
W sprawach nieuregulowanych w przedmiotowym regulaminie będą miały zastosowanie przepisy prawa polskiego, a w szczególności kodeks cywilny.
X